Ana Sayfa » , , » Tsyd Ankara Şubesi Koşusunu Havadis Kazandı

Tsyd Ankara Şubesi Koşusunu Havadis Kazandı

havadis atının koşuları izle 27 Temmuz Günün yarış programının en önemli koşusu olan Tsyd Ankara Şubesi koşusunu "Havadis" isimli safkan jokeyi Nurettin Şen ile kazandı.

36 Bin Tl lik ikramiyeyi sahiplerine kazandıran Havadis'in koşuyu bitiriş derecesi 1.28.43.

1400 metre kum pistte koşulan koşuda ağırlığını son 200 metrede hissettiren Havadis koşuyu rakiplerinin önünde rahat bir şekilde kazandı.

Koşuyu Gülay Sultan 2. bitirirken,Tütün Tınaz ve Sıra Dağlar tabelayı tamamlayan safkanlar oldular.


TSYD ANKARA ŞUBESİ KOŞUSU HAVADİS
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk