Ana Sayfa » , , » 2008 Enternasyonel Malazgirt Koşusu

2008 Enternasyonel Malazgirt Koşusu

2008 malazgirt koşusunu kazanan Ayabakan jokeyi halis karataş ile2008 yılının en önemli koşularından biri olan Enternasyonel Malazgirt koşusu Ayabakan kazanmıştır.

Ayabakan'ın bu koşudaki jokeyi Halis Karataş ile kazanmıştır.

1600 metre çim pistte koşulan koşuyu çıktığı gibi kazana Ayabakan son metrelerde rakiplerinin sprintlerine başarılı cevap vererek rahat bir birincilik elde etmiştir.

2008 yılının bu önemli koşusunda Berksoy ve Kafkaslı'da gibi birinci sınıf safkanlarda mücadele vermişlerdir...


2008 ENTERNASYONEL KOŞUSU MALAZGİRT AYABAKAN
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk