27 Temmuz Altılı Ganyan Tahminleri

1. Ayak = Yarış hayatlarının ilk koşularını koşacak olan İngiliz taylarının mücadelesinde 2 numaralı Balçibin isimli dişi kısrak idmanlarda rakiplerinden daha kaliteli dereceler yapıyor.Bu grubu zorlanmadan geçmesini bekliyoruz günün ilk güvenilir teki Balçibin.

2. ayak = Günün ikinci ayağında 5 numaralı Lucky Pearl ve 13 numaralı Çıkmaz Bey sanırım bu ayak için yeterli olacaktır.

3. Ayak = Altılı ganyanın üçüncü ayağında birbirine yakın 5 arap atının yarışacağı için bu ayağa HEPSİ diyoruz.

4 Ayak = Yine 6 birbirine yakın İngiliz atının katılacağı bu koşuya da HEPSİ diyoruz...

5. Ayak = 3 yaşlı arap atlarının katılacağı bu koşuda 6 numaralı Çoşkunbey'i günün ikinci güvenilir atı olarak sizlere öneriyoruz.

6. Ayak = 3 numaralı Sadomi,4 numaralı Taylan Bey, 9 numaralı Jamaıka,11 numaralı Noks,12 numaralı Nurcan Hanım ve 13 numaralı West Dancer isimli safkanları ayırmadan yazmanızı öneriyorum.

27 Temmuz Altılı Ganyan Kuponu

2
5,13
HEPSİ
HEPSİ
6
3,4,9,11,12,13

26.50 TL tutarındaki bu kupon ile altılı ganyanın 2'si garanti olmak üzere 3 ayağını tutturma ihtimaliniz %95. Diğer ayaklardaki tekler oturursa altılı ganyanı tutturabilirsiniz....Hepinize Bol Şans

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk