22 ekim 2013 adana at yarışı yorumları

22.10.2013 salı adana yarışları
22.10.2013 salı adana yarışları
birinci ayak;

9 numaralı Sırra Kadem ve 8 numaralı Saraycan öncelikli şans verdiğim isimler.

1 numaralı Mert Memet ve 4 numaralu Yunus Su etkili koşacak isimler.

10 numaralı Sualp sürpriz.

ikinci ayak;

Son koşusunu ölçü almadığım 4 numaralı Velokızı favorim.

7 numaralı Invincible Rock ve 12 numaralı Rose Daily favorinin en ciddi rakipleri olurlar.

8 numaralı İce Kiss ve 2 numaralı Zeytunlu daha sonraki ihtimaller.

üçüncü ayak;

2 yaşlı ingiliz safkanlarının katılacağı maiden mücadelede yarışa eküri olarak katılan LA BOMBA ve CHEEKY DOE isimli safkanlardan birinin bu koşuyu kazanacağını düşünüyorum ve günün bankosu olarak öneriyorum.

dördüncü ayak;

Günün en önemli koşusu olan Göynük Yaylası koşusunda 6 numaralı Cephei,5 numaralı Kurtar Baba ve 2 numaralı Antandros arasındaki mücadele birinciyi belirleyecektir.

beşinci ayak;

Eküri avantajı ile 3 numaralı Keyif,yine ekürili yarışa katılacak olan 5 numaralı Tansaygın ve 2 numaralı İmparator bu ayak için yeterli olacaktır.

altıncı ayak;

Son üç koşusundan iki birincilik çıkaran 1 numaralı Mara Nehri bu koşuda da iddialı olacaktır.

10 numaralı Doctor Socrates,4 numaralı Dora Maar,7 numaralı Parintom bu safkanın hatasını kollayacak isimler.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk