Ana Sayfa » , » 2013 Eşref Somtürk koşusunu Savurlu kazandı

2013 Eşref Somtürk koşusunu Savurlu kazandı

2013 eşref somtürk koşusu
25 ekim 2013 cuma günü İstanbul Veliefendi hipodromunda koşulan Eşref Somtürk koşusunu Savurlu isimli safkan jokeyi Akın Sözen ile kazandı.

Bu önemli koşuyu Paddington isimli safkan ikinci,Emirşah isimli safkan üçüncü,Hernando Beyi isimli safkan ise koşuyu dördüncü olarak bitirdi.

1600 metre çim pistteki mücadeleyi kazanan Savurlu'nun bitiriş derecesi 1.35.63 olurken ganyanı da 3.30 verdi

2013 Eşref Somtürk koşusu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk