Ana Sayfa » , » 2013 Kktc koşusunu Always President kazandı

2013 Kktc koşusunu Always President kazandı

Always President Erhan Yavuz

2013 Kuzey kıbrıs türk cumhuriyeti koşusunu Always President isimli safkan jokeyi Erhan Yavuz ile kazanmayı başardı.

Yarışı önde kurduğu sert tempo ile beyaz bayrak ayna yaparak çok rahat bir şekilde kazanan safkan görüntüsü ile beğeni topladı.

Bu önemli koşuyu King River isimli safkan ikinci,Sarılar Runner isimli safkan üçüncü,Iphigeneia isimli safkan dördüncü olarak tamamladılar.

1600 metre çim pistteki koşuyu kazanan Always President isimli safkanın yarışı bitiriş derecesi 1.39.56 olurken ganyanı da 2.45 verdi.

2013 Kktc koşusub>
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk