Ana Sayfa » , » 2013 Uludağ koşusunu Tümözbey kazandı

2013 Uludağ koşusunu Tümözbey kazandı

Tümözbey
25 ekim Bursa Osmangazi hipodromunda koşulan Uludağ koşusunu Tümözbey isimli safkan jokeyi Fuat Çakar ile kazanmayı başardı.

Son 800 metreye girilirken elde ettiği liderliği yarış sonuna kadar taşııyan ve rakiplerinin ataklarına başarılı bir şekilde karşılık veren Tümözbey 2.19.62 lik derecesi ile kazandı.

Sezar isimli safkan koşuyu ikinci,Taycan isimli safkan üçüncü,Alpkan isimli safkanda bu önemli koşuyu dördüncü olarak tamamladılar.

Tümözbey'in ganyanı 1.70 verdi

2013 uludağ koşusu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk