Ana Sayfa » , » 2013 Byerley Türk Koşusu-White Ram

2013 Byerley Türk Koşusu-White Ram

white ram fotoyu önde geçerken
2013 Byerley Türk Koşusunu White Ram isimli safkan jokeyi Ahmet Çelik ile kazanmayı başardı.

Yarışı önde kabullenen White Ram viraj dönüldükten sonra artan temposu ile yarışı kazanırken eski günlerine dönüş sinyalleri verdi.

Uzun bir zaman sonra White Ram'a tekrar binen Ahmet Çelik ile safkanın uyumu dikkat çekerken bu ikiliyi ilerleyen koşularda tekrar göreceğiz gibi gözüküyor.

Bu önemli koşuyu King Drok ikinci,Step by Step üçüncü,Belmont isimli safkan ise koşuyu dördüncü olarak bitirdiler.

2000 metre kum pistteki mücedeleyi kazanan White Ram'in koşuyu bitiriş derecesi 2.03.68 olurken ganyanı da 3.50 verdi.

2013 Byerley Türk Koşusu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk