Ana Sayfa » , » 2013 Seymenler Koşusu-Trojen Horse

2013 Seymenler Koşusu-Trojen Horse

2013 seymenler koşusu Trojen Horse
22 ekim 2013 tarihinde ankara hipodromunda koşulan Seymenler Koşusunu Trojen Horse isimli safkan jokeyi Sadettin Boyraz kazandı.

Koşuyu starttan çıktığı gibi beyaz bayrak ayna yaparak kazanmayı başaran Trojen Horse özellikle son 200 metrede artan temposu ile rakiplerini yanına yaklaştırmadı.

Bu önemli koşuyu koşunun favorisi Rampoldi ikinci,Grand Expectation üçüncü,Çıkmazhan isimli safkan ise dördüncü olarak tamamladılar.

2100 metre kum pistte koşulan koşuyu kazanan Trojen Horse isimli safkanın yarışı bitiriş derecesi 2.15.14 olurken ganyanı da 2.65 verdi.

2013 seymenler koşusu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk