Ana Sayfa » , » Fuat Çakar ile Çakal Carlos anlaştı

Fuat Çakar ile Çakal Carlos anlaştı


Senenin en önemli koşularından biri olan ve 27 Ekim 2013 Pazar günü Ankara'da koşulacak Cumhurbaşkanlığı Kupası Koşusunda Çakal Carlos'un jokeyi belli oldu.

Her ne kadar eski günlerindeki başarılılarını elde edemese de ülkemizin yetiştirdiği en önemli jokeylerden biri olan Fuat Çakar Çakal Carlos'a binecek.

Çakal Carlos son dönemlerde yaşadığı formsuzluk nedeniyle bu yarışın favorileri arasında gösterilmemesine rağmen bir sürpriz yapıp bu önemli koşuyu kazanabilir.

Özellikle tempo yarışlarını seven jokeyi ile çok farklı koşabilir ihmal etmemek lazım diye düşünüyorum.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk