Ana Sayfa » , » 2013 Tophane koşusunu Yol Bulan kazandı

2013 Tophane koşusunu Yol Bulan kazandı

2013 Tophane koşusu
25 ekim 2013 cuma günü İstanbul Veliefendi hipodromunda koşulan Tophane koşusunu Yol Bulan isimli safkan jokeyi Akın Sözen ile kazanmayı başardı.

Bu önemli koşuyu almaata isimli safkan ikinci,Tekfur isimli safkan üçüncü,Saltabaş isimli safkan da dördüncü olarak tamamladılar.

1900 metre çim pistte düzenlene koşuyu kazanan Yol Bulan'ın bitiriş derecesi 2.06.97 olurken ganyanı da 3.55 verdi.

2013 Tophane koşusu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk