Diyarbakır at yarışı yorumları 24 ekim 2013

24 ekim diyarbakır yarış bülteni
birinci ayak;

Son koşusunda hayal kırıklığı yaratsa da idmanlarında iyi gözüken 3 numaralı President Rock öncelikli şans verdiğim safkan.

5 numaralı Small Halo ve 4 numaralı Prince of Persia iyi koşmasını beklediğim isimler.

İstanbul'da başarılı olamayıp Diyarbakır'a gelen 2 numaralı Opus Dei patlamayı bırada yapabilir dikkat.

ikinci ayak;

son 6 koşusu ile yarışseverleri kendine hayran bırakan 1 numaralı Roya ilk kez elazığ dışında koşacak olmasına rağmen favorim.

Bu tarz gruplarda her zaman iddialı olacağını düşündüğüm 2 numaralı Ağaslan ve ne zaman nasıl koşacağı belli olmayan 3 numaralı Greengage favorinin ciddi rakibi olacaklar.

11 numaralı Divine Rain ise koşunun sürprizini gerçekleştirebilir.

üçüncü ayak;

Günün en önemli koşusu olan Vali Koşusunda 3 numaralı Berkcan,4 numaralı Cankuruş,1 numaralı Albeyinkaya ve 10 numaralı Mertbey arasında geçmesini beklediğim bir koşu.

dördüncü ayak;

Son koşusunda küçük farklarla birinciliği rakibine kaptıran 1 numaralı Kareas bilinen yarış karakteri ile favorim.

Toparlanan 6 numaralı Kayadelen ve 4 numaralı Fate en yakın rakipleri olacaklar.

3 numaralı Desert Wind idmanlarını yansıtırsa bombayı patlatır demedi demeyin.

beşinci ayak;

Sevdiği pist ve mesafede koşacak olan 3 numaralı CHAMONIX uygun ve dişine göre grupta koşuyu kazanacaktır.

Banko olarak öneriyorum.

altıncı ayak;

1 numaralı Hastayım,4 numaralı Acar Kılıç,9 numaralı Nazlıgül,11 numaralı Ege Efesi ve 13 numaralı Son kale sırasıyla önereceğim isimler.

24 ekim diyarbakır altılı kuponum;

1.ayak; 3,5,4,2
2.ayak; 1,2,3,11
3.ayak; 3,4,1,10
4.ayak; 1,6,4,3
5.ayak; 3
6.ayak; 1,4,9,11,13

kupon bedeli ; 38,40
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk