Ana Sayfa » , » Klonlanan yarış atı Royal Blue Boon Too

Klonlanan yarış atı Royal Blue Boon Too


Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte bilimadamları bildiğiniz gibi ilk olarak koyun kopyalamayı başarmışlardır.

Bu araştırmalar geliştikçe sira yarış atlarına da gelmiş ve ilk klonlanan yarış atı olma özelliğini taşıyan Royal Blue Boon Too olmuştu.

Büyük tartışmaları beraberinde getiren klonlanmış yarış atı kavramı her ne kadar bu spor dalının sonunu getireceği konuşulsa da bir şirket şimdiden tay siparişleri vermeye başlamıştı.

Bu haber 2006 yılında gündeme geldiğinde bütün yarışçılık düzenlenen ülkelerde sık sık tartışılan ve genellikle at yarışlarının kalitesini düşüreceği sonucuna varılmıştı.

Bu olayın üstünden 7 sene geçmesine rağmen klonlanan yarış atları ne pistlere ne de hipodromlara uğramadan saman alevi gibi söndü 

Doğru olan da buydu sanırım.
Klonlanan yarış atı resimleriPaylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk