Ana Sayfa » , » Selahattin Batu koşusunu Kırdemirkır kazandı

Selahattin Batu koşusunu Kırdemirkır kazandı

prof.Selahattin Batu koşusu
prof.Selahattin Batu koşusu
2013 Prof.Selahattin Batu koşusunu Kırdemirkır isimli safkan jokeyi İbrahim Halil Ketme ile kazanmayı başardı.

Normal şartlarda Selim Kaya'nın binmesi beklenen safkana jokey değişikliği sonunda binen İ.H Ketme birincilik sonrası fotoyu geçmeden sevinç gösterisinde bulundu.

bu önemli koşuyu starttan çıktığı gibi beyaz bayrak ayna yaparak kazanan Kırdemirkır sorunları giderilmiş ve eski formuna kavuşmuş gözüktü.

1500 metre kum pistteki koşuyu kazanan Kırdemirkır'ın bitiriş derecesi 1.34.64 olurken ganyanı da 3.45 verdi.

Koşuyu Lyric ikinci,Black King üçüncü,Laguardia isimli safkan ise dördüncü olarak bitirdi.

Koşunun favorisi Cigo ise yarışı sonuncu tamamlarken yarışseverleri hayal kırıklığına uğrattı.

2013 Selahattin Batu koşusu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk