17 aralık kocaeli izmit at yarışı tahminleri


Arka arkaya iki defa ertelenen İzmir-Kocaeli yarışları yarın 7 koşulu bir program ile başlıyor.Yarışlar saat 13:00 da başlayacak.

Altılı ganyan ise saat 13:30 da start alacak.

kocaeli izmit at yarışı tahminleri

1.Koşu: Günün ilk koşusunda kum pistteki son koşusunda ikinci olan STAR OF STREET(2) iyi form durumu ile favorimizdir. ROSIGNOL(9) ve DIVINE FLEIRS(5) en yakın rakipleridir. ANNA ALEXANDRA(3) sürpriz şansına sahiptir

2.Koşu(1.ayak): Altılı ganyanın ilk ayağında çim pistteki koşusunda etkili olamayan CANBERKTAY(3) artan formuyla favorimizdir. KORYÜREK(5) en güçlü rakibidir. KARAHANLI(1) ve POWER(6) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Kum pistte start aldığı son koşusunda tabelada yer bulamayan ÇÜRÜKSULU(3) gelişen formuyla favorimizdir. MAGRİB(6-7) ve PRENSES GÜLŞAH(11) en yakın rakipleridir. TÜRKBÜKÜ(12) sürpriz şansına sahiptir.

4.Koşu: Son koşusunu kum pistte kazanan BEYAZATLI(4) iyi form durumu ile kazanmaya yakındır. BÜYÜLÜ GÖL(10) en ciddi rakibidir. NAZARAT(5) ve MİRHABER(6) sürprizde değerlendirilebilir.

5.Koşu: Kum pistteki son koşusunda üçüncü olan AMARILLO(2) iyi form durumu ile favorimizdir. ART DÜŞES(5) en güçlü rakibidir. MY KONOS(3) ve BALLINUR(8) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Start aldığı son koşusunda kum pistte üçüncü olan ANILBEY(1) artan formuyla favorimizdir. SEVİMLİ(3), KOYRAMERT(2) ve TUMBUL YAPRAK(8) sırasıyla değerlendirilebilir.

7.Koşu: Günün son koşusunda kum pistteki son koşusunda ikinci olan DEDE ME(5) devam eden formuyla koşunun en şanslı ismidir. YANLIŞ ANLAMA(13) ihmal edilmemelidir. MELEKOĞLU(6) ve ADRIKAN(4) sonraki ihtimallerdir.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk