Ana Sayfa » , » 16 aralık şanlıurfa at yarışı tahminleri

16 aralık şanlıurfa at yarışı tahminleri

1-

İyi durumda olan OVER GROWN (1) koşudaki ilk şanslı isimdir. Formda durumuyla WOLF KING (4) ciddi rakibi olacaktır. THIS IS IT (9) ve OPTIMUS PRIDE (6) sürpriz şanslı isimlerdir.

2-

Artan formuyla KAIZEN (5) ve CEMİL BEY (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir. MY BLACK ROSE (7) yakın takipçileri olacakken; AĞARANTAN (9) diğer şanslı isimdir.

3-

İyi formuyla TUMBUL KASIM (6) yarıştaki ilk şanslı isimdir. MİRZATAN (4) en güçlü rakibi olacaktır. NURAN HANIM (9) ve ÇÖL ŞAHİNİ (2) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

4-

Formda olan TOUGH GUY (6) koşudaki en şanslı isimdir. Ekürisiyle ERGÖZ (7-10) yakın takipçisi olacaktır. FULL TIME TRAGEDY (8) ve SUN RESITAL (2) sürpriz şanslı isimlerdir.

5-

Formda olan BİLBAY (5) ve CAMUZAĞA (3) yarışta birlikte şans verilebilecek isimlerdir. CANİK (2) güçlü rakipleri olacakken; SEMETEY OĞLU (1) diğer şanslı isimdir.

6-

Artan formuyla CANGÜLŞAH (8) yarışta favori şans verilebilecek isimdir. Ekürisiyle ELİFNUR SULTAN (5-1) yakın takipçisi olacaktır. SELAM KIZ (13) ve AY ŞEN (6) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk