Bursa altılı tahmini 20 aralık cuma


1.Ayak: Aleyhine mesafede start alacak olmasına rağmen iyi bir performans sergilemesini beklediğim EMRE KAAN’a ilk şansı veriyorum. İnişli çıkışlı grafik çizen EXCLUSIVE ve etkili binicisi ile start alan formda kısrak PRINCESS SÜREYYA favorinin en ciddi rakipleridir. MUSUSİ, FOR PLEASURE ve LANDROS daha sonra değerlendirilmeye alınmalıdır.

2.Ayak: Beklenilenin altında performans sergilediği son koşusu gerçek gücünü yansıtmayan CESUR HİSAR birinciliğin en güçlü adayıdır.

Bu safkanın beklenen yarışını yapamaması durumunda, her yarışını bir öncekinden iyi koşmaya başlayan GİZEMLİ GÜZEL, formunda gelişmeler olan NURİ BEY, son yarışında dikkat çeken UYGUR, grubun iyi performanslı isimi ATLIDERELİ, son yarışı ile artık geliyorum sinyalleri veren BALKAN ve gücü oranında yarışlar koşan BALBÖCEĞİ sırası ile devreye girebilirler.

3.Ayak: Birbirlerine oldukça denk güçteki isimlerin bir araya geldiği bu koşuda benim sıralamam, AZMİCAN, KAÇIN GELİYOR, AKÇABEY, RESSAM, YÖRÜKEFE, KIZGINLAV, DOLUDİZGİN, ONURSOY ve SIRKAYA şeklinde.

4.Ayak: Rakiplerine göre ağır bir kilo ile start alacak olmasına rağmen etkili formunu muhafaza etmeyi başaran KÜLÜNKOĞLU’nu günün en sağlam bankosu olarak öneriyorum.

5.Ayak: Tabela dışında kaldığı koşusunu ölçü almadığım ARBOND benim favorim. Gününde olduğu zaman son derece başarılı sonuçlar elde eden süratli isim ARTIC MAN, kum pistte ilk sınavına çıkacak olan şampiyon safkan MATADOR YAŞAR ve İstanbul’dan formda gelen MAXIMUS DREAM favorinin en küçük bir hatasını affetmezler.

6.Ayak: İstanbul pistinde start aldığı son koşularını devamlı tabelanın hemen dibinde tamamlayan KASABA BEYİ dişine göre rakipleri ile mücadele edeceği bu grupta günün bir diğer bankosu olarak kuponlara yazılabilir.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk