Kocaeli İzmit Kartepe Hipodromu ulaşımı


Yeni hizmete açılan Kocaeli İzmit Kartepe Hipodromunda yarışlarlar başladı.Her ne kadar gecikmeli de olsa hizmete açılan yeni hipodroma çeşitli illerden ulaşım şu şekilde olmaktadır.

Ankara;

Ankara'dan hipodroma gelmek isteyen yarışseverler Kartepe ilçesine,yaklaşık 3-4 saatte arasında ulaşabilirler.

TEM otoyolunda Kocaeli (doğu) KARTEPE çıkışı altındaki Kartepe yolu tabelaların yönlendirmesiyle Kartepe ilçesine ulaşabilirsiniz.

İstanbul;

İstanbul'dan Kartepe ilçesine gitmek isteyen yarışseverler hipodroma yaklaşık 1 saatte ulaşılabilirler.

TEM otoyolunda, Kocaeli (doğu) KARTEPE çıkışı altındaki Kartepe yolu, tabelaların yönlendirmesiyle ziyaretçileri Kartepe ilçesine ulaştırır.

Kocaeli-İzmir;

İzmit'ten Kartepe İlçesine, yaklaşık 10 dakikada ulaşılabilir.Şehir merkezinden hipodroma giden dolmuşlar bulunmaktadır.

Sakarya;

Sakarya'dan Kartepe İlçesine, yaklaşık 20 dakikada ulaşılabilir. Sakarya-Eşme yolu, ziyaretçileri Kartepe ilçesine ulaştırır.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk