15 aralık izmir at yarışı tahmini


1.ayak; Altılı ganyanın ilk ayağında kum pistteki son koşusunda ikinci olan KALABALI(1) iyi form durumu ile favorimizdir. ÖZÇETİN(2) ve KAANHAN(8) en yakın rakipleridir. SONYAĞMUR(5-7) sürprizde değerlendirilebilir.

2.ayak; Kum pistteki son koşusunu kazanan GOLDEN WEAPON(1) iyi form durumu ile kazanmaya yakındır. SOUND OF STORM(13) en ciddi rakibidir. NOS(2) ve YEŞİL ELMA(8) sonraki ihtimallerdir.

3.ayak; Çim pistteki son koşusunda üçüncü olan SEKVENS(9) gelişen formuyla kazanabilir. WINNER SIRCLE(11) ve PATİSKA(8) en yakın rakipleridir. BENİM ZAMANIM(1) sürpriz şansına sahiptir.

4.ayak; Son koşusunda kum pistte ikinci olan DEMİRDÖVEN(4) artan formuyla favorimizdir. DORABEY(5) en güçlü rakibidir. ÇELİKPENÇE(3) ve SABRİHAN(10) sürprizde değerlendirilebilir.

5.ayak; Çim pistte start aldığı son koşusunda ikinci olan DEMİRAY(3) öncelikle değerlendirilmelidir. ROYALBLUE(10) ihmal edilmemelidir. HADİ GÜLE GÜLE(6) ve MISS ONE LIFE(9) sonraki ihtimallerdir.

6.ayak; Günün son koşusunda kum pistteki son koşusunu kazanan OĞLUM MELİH(7) iyi form durumu ile favorimizdir. DIVINE RIVER(2) ve CRACKEN(3) en yakın rakipleridir. GALAPACUS(1) sürpriz şansına sahiptir.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk