Ana Sayfa » , » 11 aralık diyarbakır yarışları ertelendi

11 aralık diyarbakır yarışları ertelendi


11 Aralık 2013 tarihinde çarşamba günü yapılması gereken Diyarbakır yarışları yoğun kar yağışı nedeniyle komiserler kurulu tarafından iptal edildi.

14 Aralık Cumartesi gününe ertelenmiştir.

Tjk'nın internet sitesinde yaptığı açıklamada ertelenen yarışları duyururken Oynanan müşterek bahis biletlerinin iadesine başlandığını da açıkladı.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk