Ana Sayfa » , , , » İstanbul Büyükşehir Belediye Koşusu 2013

İstanbul Büyükşehir Belediye Koşusu 2013

at yarışı altılı ganyan

2013 yılının en önemli koşularından biri olan büyükşehir belediye koşusu 24 nisan çarşamba günü istanbul veliefendi hipodromunda koşuldu.

Koşuyu Sadettin Boyraz'ın bindiği Temelhan isimli dsafkan kazandı.1900 metre çim pistteki koşuyu Dutfyree ikinci,White Ram üçüncü,Ramboldi de dördüncü olarak bitirdiler.

Son metrelerde rakiplerine 2 boy fark atan Temelhan yarışı rahat kazanırken yarışı bitiriş derecesi 1.55.16 oldu.

Sahiplerine 110 bin tl lik ikramiyeyi kazandıran Temelhan bu prestijli koşuyu kazanarak ne kadar formda olduğunu biz at yarışı severlere gösterdi. 

2013 İstanbul büyükşehir belediye başkanlığı koşusu TEMELHAN


Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk