Sergen Yalçın ve At Yarışı


Sergen Yalçın at yarışı oynayan ünlüler arasında en bilinenlerinden biridir.Özellikle futbol oynadığı dönemlerde daha doğrusu genç ve hızlı dönemlerinde çok fazla at yarışı ile ilgilenmekteydi.

Hatta at yarışını bir kumar gibi oynayan "Sergen Yalçın" futbolculuktan kazandığı paraları at yarışı yüzünden kaybettiği hep konuşulan bir konu olmuştur.

Sergen Yalçın'ın bir dönem "Sergen" isimli bir ata da sahip olduğunu sanırım at yarışı takipçileri tarafından bilinmektedir.

Sergen ;Yalçın'ın bu hobisi gittiği takımlarda hocaları ve takım arkadaşları ile arasının açılmasına hatta ve hatta kariyerinde yükselmesine engel olmuştur.

Sergen Yalçın ve At Yarışı Videoları ;

Sergen Yalçın At Yarışı  


Sinan Engin Ve Sergen Yalçın At Yarışı
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk