Ana Sayfa » , , , » 23 Nisan Koşusu 2013 - Burkay

23 Nisan Koşusu 2013 - Burkay


23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı ;ülkemizin kurtuluşunun simgesi ve Atatürk'ün çocukları verdiği değeri gösteren çok önemli bir bayramdır.

Ülkemizde her sene çoşkuyla kutlanan 23 nisan at yarışı dünyasında da yad edilmektedir.

23 nisan 2012 koşusunu Burkal isimli safkan kazandı.İstanbul Veliefendi hipodromundaki koşuyu Özcan Yıldırım ile kazanan Burkal'ın bitiriş derecesi 1.32.23.

Tayral tutumlu'nun sahibi olduğu Burkal rakiplerinin son metrelerde rakiplerinin güçlü ataklarına dayanarak beyaz bayrak ayna yaparak koşuyu kazanmıştır.

Cabir koşuyu ikinci,Karabedir üçüncü,Yavuzşah ise tabelayı tamamlamıştır.

Aşağıdaki videoda Turbo'nun 23 nisan koşusunu kazandığı görünütler mevcuttur...

23 NİSAN KOŞUSU TURBO
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk