Kocaeli İzmit at yarışı tahminleri 11-03-2014

11 mart 2014 tarihinde salı günü İzmit-Kocaeli Kartepe hipodromunda düzenlenecek yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 13:30 da start alacak,altılı ganyan ise saat 14:30 da başlayacak.

Programdaki koşular saat 17:00 da sona erecek.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın üçüncü ayağında start alacak olan 1 numaralı Başoğul isimli safkanı öneriyorum.

Vali Koşusunda beşinci olan safkan uygunlaşan rakiplerini geride bırakarak bu yarışı kazanacaktır diye düşünüyorum.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın beşinci ayağında start alacak olan 1 numaralı Ramayana isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunu kazanırken oldukça iyi ve formda gözüken safkan ekürisi Özbaylım ile bu koşuyu da kazanacaktır diye düşünüyorum.

günün kocaeli kuponu;

1.ayak; 2,1,5,7
2.ayak; 2,6,5,4
3.ayak; 1
4.ayak; H
5.ayak; 1
6.ayak; 6,7,8,9,4

kupon bedeli ; 16 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk