Adana at yarışı tahminleri 9 mart 2014


9 mart 2014 tarihinde pazar günü Adana Yeşiloba hipodromunda düzenlenecek yarış programı 7 koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 18:00 da start alırken,altılı ganyan saat 18:30 başlayacak;koşular saat 21:00 da sona erecek.

Tahmini zor programda Günün bankosu olarak önerebileceğim tek safkan altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 2 numaralı Distant Rising isimli safkan.

Son koşusunda çok rahat kazanan safkan kendisini tanıyan jokeyi Selim Kaya ile kazanacaktır.

Bu safkan birçok yarış otoritesine göre günün bankosu olarak safkanı yıkmak isteyenlere bir süredir ara veren Çaykaşı isimli safkanı öneriyorum.

günün adana tahmini;

1.ayak; 3,4,5,11
2.ayak; 2,3,7,8
3.ayak; 1,5,6
4.ayak; 2
5.ayak; 1,2,3
6.ayak; 6,1,2,8,14

kupon bedeli ; 36 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk