Ana Sayfa » , » 2014 Yıldız Sarayı Koşusu-Tanatar

2014 Yıldız Sarayı Koşusu-Tanatar


12 mart 2014 tarihinde İstanbul Veliefendi Hipodromunda koşulan Yıldız Sarayı Koşusunu Tanatar isimli safkan jokeyi Ahmet Çelik ile kazanmayı başardı.

Son metreleri oldukça zevkli geçen koşuda rakiplerini etkili sprinti ile hakim olan Tanatar bu önemli koşuyu lider bitirerek 3 koşu üst üste kazandı.

Bu önemli koşuyu Gezeroğlu ikinci,Akarçay üçüncü,Almaata ise dördüncü olarak tamamladılar.

Tanatar'ın yarışı bitiriş derecesi 1.40.80 olurken ganyanı da 3.10 verdi.

Yarışın Farkları; Baş 1 boy 2 boy

Yarışın Videosu için tıklayın

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk