Ana Sayfa » , » 2014 Güzel İzmir Koşusunu TEREX kazandı-Koşu Videosu

2014 Güzel İzmir Koşusunu TEREX kazandı-Koşu Videosu


9 mart 2014 tarihinde İzmir Şirinyer Hipodromunda düzenlenen Güzel İzmir Koşusunu Terex isimli safkan jokeyi Fuat Çakar ile kazanmayı başardı.

Bu önemli koşuyu Madıba ikinci,Belmont üçüncü,Oğlum Melih ise dördüncü olarak tamamladılar.

Son viraj dönüldükten sonra yükselen temposu ile zor gruptaki yarışı çok rahat kazanan Terex ne denli kaliteli bir safkan olduğunu gösterdi.

Hiç şans verilmeyen Terex'in yarışı bitiriş derecesi 1.40.11 olurken,ganyanı da 5.35 verdi.

2014 güzel İzmir Koşusu

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk