İzmir At Yarışı Tahminleri 14 Mart 2014 cuma


14 Mart 2014 tarihinde cuma günü İzmir Şirinyer Hipodromunda koşulacak yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 18:00 da start alacak,altılı ganyan ise saat 18:30 da başlayacak.

Programdaki koşularında bitiş saati ise 21:00

Birbirinden önemli koşularında olduğu yarış programında oldukça zevkli mücadeleler yaşanacağını düşünüyorum.

Günün önemli yarışları Ayizi,Foçalı ve Lozan Koşuları..

Günün bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında koşulacak Ayizi Koşusunda mücadele edecek olan Heavy Lift isimli safkanı öneriyorum.

Son iki koşusunu kazanan safkanın son iki birinciliğini elde ettiği Halis Karataş ile yine fotoyu önde geçeceğini düşünüyorum.

Altılı ganyanın beşinci ayağında ise Demirdöven ve Bitirim Karınca'nın ayrım yapılmadan kuponlarda yer alması gerektiğini düşünüyorum.

günün izmir kuponu;

1.ayak; 1,2,4,5
2.ayak; 5,6,7
3.ayak; 1,2,3,6
4.ayak; 3
5.ayak; 4,2
6.ayak; 7,8,10,3,4,2

kupon bedeli ; 28,80 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk