Bursa At Yarışı Tahminleri 12-03-2014 çarşamba

Tarih; 12 mart 2014
Hipodrom; Bursa Osmangazi
Koşu Sayısı; 8
Yarış Başlama Saati; 13:30
Altılı Ganyan Başlama saati; 14:30
Yarış Bitiş Tarihi; 17:00

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın üçüncü ayağında start alacak olan 2 numaralı Arbond isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunda hayal kırıklığı yaratan safkanın idmanlarındaki görüntüsü ve dereceleri ile ne denli iyi durumda olduğunu gösterdi.

Arbond'un Bursa pistlerinin en kaliteli jokeylerinden biri olan Murat Gündüzeli ile bu yarışı kazanacağını düşünüyorum.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 3 numaralı Grand Sea isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunda Genç Aslan gibi kaliteli bir safkanın arkasında ikincilik elde eden safkanın uygun rakiplerini geride bırakacağını düşünüyorum.

günün bursa tahmini;

1.ayak; 1,2,5
2.ayak; 4,6,1,3
3.ayak; 2
4.ayak; 3
5.ayak; 1,2,3,6
6.ayak; 1,2,4,5

kupon bedeli ; 9,60 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk