İzmir At Yarışı Tahminleri 09-03-2014 pazar

9 mart 2014 tarihinde pazar günü İzmir Şirinyer hipodromunda koşulacak yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 14:00 da start alırken,altılı ganyan saat 15:00 da başlayaca.

Koşular saat 17:30 da sona erecek.

Günün bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında koşulacak Güzel İzmir Koşusunda start alacak olan Belmont isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusu ile hayal kırıklığı yaratan Belmont'un artan yarış kondüsyonu ile dişine göre rakiplerini kolay geçeceğini düşünüyorum.

Yarış kariyerinde birçok Grup koşu galibiyeti olan Belmont Halis Karataş ile programın en güvenilir ismi olacaktır.

Bu safkanı yıkmak isteyenler bu ayağı kapatsınlar;çünkü Belmont gelmezse bütün atların geliri olacaktır.

Günün İzmit tahmini;

1.ayak; 1,5,10
2.ayak; 2,5
3.ayak; 7,5,6
4.ayak; 1
5.ayak; 9,10,3,4,6
6.ayak; 1,2,3,4,5,6,7

kupon bedeli ; 31,15 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk