İstanbul At yarışı tahminleri 10 mart 2014

10 mart 2014 tarihinde pazartesi günü İstanbul Veliefendi hipodromunda düzenlenecek yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 17:30 da başlayacak,altılı ganyan ise saat 18:30 da start alacak.

Koşular saat 21:00 da sona erecek.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan Rüzgar Eto'o isimli safkanı öneriyorum.

Bir türlü kalitesini sahaya yansıtamayan safkanın Halis Karataş ile fotoyu önde geçeceğini ve çok uzun süredir hasret kaldığı birinciliğe uzanacağını düşünüyorum.

Halis Karataş'ın Yenisei yerine Rüzgar Eto'o yu tercih ettiğini de hatırlatmakta fayda var.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın beşinci ayağında Ahmet Çelik ile start alacak olan Aten isimli safkanı öneriyorum.

Koştuğu her koşuda tabela çevresinde olan safkanın idmanlarındaki formunu yarışa yansıtması halinde rakiplerini kolay şekilde geride bırakacaktır.

Günün istanbul tahmini;

1.ayak; 1,6,7,8
2.ayak; 1,8,9,4,5
3.ayak; 1,7,8,4
4.ayak; 6
5.ayak; 5
6.ayak; 4,5,11,10,2

kupon bedeli ; 20 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk