Adana At Yarışı Tahminleri 11 mart 2014

Tarih;11 mart 2014
Gün;Salı
Hipodrom;Adana Yeşiloba
Koşu Sayısı;8
Yarışların Başlama Saati;17:30
Altılı Ganyan Başlama Saati;18:30
Yedili Plase Başlama Saati;18:00

Adana yarışlarının standartına göre kalabalık yarış programı hatırı sayılır bir ikramiye verecek gibi gözüküyor.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 1 numaralı Divine Star isimli safkanı öneriyorum.

Arka arkaya üç koşu kazandıktan sonra katıldığı Süphan koşusunda sert rakiplerden etkilenen safkan koşuyu sekizinci olarak tamamlamıştı.

Uygunlaşan grupta Gökhan Kocakaya ile fotoyu önde geçecektir ve tahmini zor programın en güvenilir ismi olacaktır.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın son ayağında start alacak olan 15 numaralı From The Sea isimli safkanı önereceğim.

Her ne kadar yarışa 18 safkan katılsa da From The Sea'nin formda jokeyi Özcan Yıldırım ile yarışı kazanabileceğini düşünüyorum.

Günün Adana Tahmini;

1.ayak; 7,8,10
2.ayak; 9,1,2,3,4
3.ayak; 5,7,10,1
4.ayak; 1
5.ayak; 6,13,7,8,4,10
6.ayak; 15

kupon bedeli; 18 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk