Ana Sayfa » , » Bir yarışa tek at katılırsa sonuç ne olur

Bir yarışa tek at katılırsa sonuç ne olur

15 mart 2014 tarihinde Adana Yeşiloba hipodromunda koşulan Tekir Yaylası koşusuna iki safkanın katılması akıllara bu safkanlardan biri koşudan çıkarsa ne olur sorusunu getirdi.

Bu konu ile ilgili Tjk yönetmenliğine göre;

Madde 56-(1)

Koşuya birden fazla katılacak at olmadığı hallerde,bu atın bütün mesafeyi koşmasına gerek kalmaksızın,binili olarak yarış komiserlerinin önünden geçmesi,koşuya katılmış ve koşuyu kazanmış olması için yeterlidir.

Time Feel ve Clark Kent isimli safkanların Tekir Yaylası koşusunu izlemek için de tıklayın
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk