Ana Sayfa » , » Ege Derbisini Last Exit rahat kazandı

Ege Derbisini Last Exit rahat kazandı


İzmir Şirinyer Hipodromunda düzenlenen Ege Derbisi koşusunu Last Exit isimli safkan jokeyi Halis Karataş ile kazanmayı başardı.

Büyük bir aşama kaydeden Last Exit son koşularında rakiplerini yanına bile yaklaştırmazken arka arkaya beşinci zaferini elde etti.

Bu önemli koşuyu Legend Ring ikinci,Oğlum Melih üçüncü,Gold to Gold ise dördüncü olarak tamamladılar.

Last Exit'in yarışı bitiriş derecesi 2.22.52 olurken,ganyanı da 1.05 verdi.

Yarışın farkları 3 boy-3,5 boy-uzak

2014 Ege Derbisini izlemek için tıklayın
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk