İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ 20-03-2014

20 mart 2014 tarihinde perşembe günü İzmir Şirinyer hipodromunda düzenlenecek yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 18:00 da başlayacak,altılı ganyan ise saat 18:30 da start alacak.

İzmir Yarış Programındaki koşular saat 21:00 da sona erecek.

Günün bankosu olarak altılı ganyanın üçüncü ayağında mücadele edecek olan 4 numaralı Son Kalelim isimli safkanı öneriyorum.

Yarışa eküri avantajı ile katılacak safkanın uygun rakiplerini usta jokey Sadettin Boyraz ile geride bırakacağını düşünüyorum.

Bunun yanında altılı ganyanın dördüncü ayağında koşulacak Varyant koşusunun oldukça karışık bir koşu olduğu kanaatindeyim.

bu nedenle de altılı ganyan bütçeniz dahilinde bu ayağa fazla at yazmak mantıklı bir tercih olacaktır.

günün izmir tahmini;

1.ayak; 1,2,3
2.ayak; 5,6
3.ayak; 4
4.ayak; H
5.ayak; 1,2,4,6
6.ayak; 1,3,6,9

kupon bedeli; 28,80 TL

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk