Ana Sayfa » , » 2014 Karacaoğlu Koşusu Tümözbey'in

2014 Karacaoğlu Koşusu Tümözbey'in


Adana Yeşiloba hipodromunda koşulan Karacaoğlan Koşusunu Tümözbey isimli safkan jokeyi Fuat Çakar isimli safkan kazanmayı başardı.

Adeta ikinci baharını yaşayan Tümöz Bey arka arkaya üçüncü zaferini elde etti.

Koşuyu starttan çıktığı gibi beyaz bayrak ayna yaparak kazanan Tümöz Bey'in yarışı bitiriş derecesi 1.38.23 olurken,ganyanı da 1.05 verdi.

Bu önemli koşuyu Taycan ikinci,Köksalan üçüncü,Mert Memet'te dördüncü olarak bitirdi.

Yarışın farkları; Uzak-4,5 Boy-Uzak

Yarışın videosu için tıklayın
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk