ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ 16 MART 2014


16 mart 2014 tarihinde pazar günü Adana Yeşiloba hipodromunda düzenlenecek yarış programı yedi
koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 18:00 da start alacak,altılı ganyan ise saat 18:30 da başlayacak.

Adana Yeşiloba yarış programında koşular saat 21:00 da sona erecek.

Programında önemli koşuları Karacaoğlan ve Olympos adına düzenlenecek yarışlar.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın üçüncü ayağında start alacak olan Tümözbey isimli safkanı öneriyorum.

Sevdiği pist ve mesafede start alacak olan Tümözbey'in Fuat Çakar ile arka arkaya üçüncü koşusunu kazanmasına kesin gözüyle bakıyorum.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında Olympos koşusunda start alacak olan Glendor isimli safkanı öneriyorum.

Büyük bir aşama kaydeden safkanın daha önce rahat bir tempoda geride bıraktığı rakiplerini kendisini tanıyan jokeyi Gökhan Kocakaya ile geride bırakacağını düşünüyorum.

Dördüncü ayakta Glendor ve üçüncü ayakta Tümözbey dışında dört koşu sürprize açık mücadelelere sahne olacak gibi gözüküyor.

Bu nedenle dev altılı ganyan ikramiyesinin de 2 bankoya rağmen hatırı sayılır bir ikramiye vereceğini düşünüyorum.

Günün Adana Tahmini;

1.ayak; 8,11,1,2,7
2.ayak; H
3.ayak; 6
4.ayak; 5
5.ayak; H
6.ayak; 3,1,8,2,12,14

kupon bedeli ; 115,50 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk