ADANA AT YARIŞI TAHMİNİ 22-03-2014

22 mart 2014 tarihinde cumartesi günü Adana Yeşiloba hipodromunda düzenlenecek yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 18:00 da başlayacak,altılı ganyan ise 18:30 da start alacak.

Adana Yeşiloba hipodromunda düzenlenecek koşular saat 21:00 da sona erecek.

Günün önemli koşuları 3.ayakta Misis,4.ayakta Mersin Barosu koşuları.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın birinci ayağında start alacak olan 5 numaralı Gold Dancer isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunda büyük hayal kırıklığı yaratan Gold Dancer idmanlarında iyi işler yaptı,Ahmet Çelik'te bu safkanda ısrar ediyor.

Zorlu programda biraz da riske girerek bu safkanı tek atarak diğer ayaklardaki şansımızı arttırabilirsiniz kanaatindeyim.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 4 numaralı Kırdemirkır isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunu kazanırken görüntüsü ile dikkat çeken safkan daha önce üstünlük sağladığı rakiplerini yine geçecektir diye düşünüyorum.

Bunun yanında altılı ganyanın son ayağının oldukça karışık ve sürprize açık bir yarış olacağını düşünüyorum.

Bu nedenle de bu ayağa çok at yazmanızı öneriyorum.

Günün Adana Tahmini;

1.ayak; 5
2.ayak; 10-11-5-6
3.ayak; 6-7-4-12-8
4.ayak; 4
5.ayak; 1-2-5-6
6.ayak; 12-10-2-9-8-14-1

kupon bedeli; 28 TL
22 mart 2014 adana yarış programı
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk