Ana Sayfa » , » 2014 Tendürek Koşusu-Suzi Gold

2014 Tendürek Koşusu-Suzi Gold


Adana Yeşiloba hipodromunda koşulan 2014 Tendürek koşusunu Suzi Gold isimli safkan jokeyi Gökhan Gökçe ile kazanmayı başardı.

Bu önemli koşuyu Enyalios isimli safkan ikinci,Gemici üçüncü,Daskyleion isimli safkan da dördüncü olarak tamamladılar.

1900 metre çim pistte düzenlenen koşuyu kazanan Suzi Gold2un yarışı bitiriş derecesi 1.58.06 olurken,ganyanı da 5.80 verdi.

Sonlardaki etkili sprinti ile yarışı kazanan Suzi Gold yaz sezonunda adından daha çok sözettireceğini hissettirdi diyebiliriz.

Yaırşın videosu için tıklayın
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk