BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ 21 MART CUMA

21 Mart 2014 tarihinde cuma günü Bursa Osmangazi hipodromunda düzenlenecek yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 13:30 da start alırken,altılı ganyan ise saat 14:30 da başlayacak.

Bursa Osmangazi hipodromundaki koşular saat 17:00 da sona erecek.

Günün önemli koşusu altılı ganyanın üçüncü ayağında koşulacak Tulvar Koşusu.

Günün bankosu olarak altılı ganyanın beşinci ayağında start alacak olan 6 numaralı Tralles Girl isimli safkanı öneriyorum.

Arka arkaya dört ikincilik elde eden ve bu koşularında yarışın favorisi Yegane'nin arkasında burun farkıyla ikinciliği bulunan safkanın artık birincilik hasretine son vereceğini düşünüyorum.

Bunun dışında altılı ganyanın 4 safkanın katılacağı dördüncü ayağı ve ekürilerle birlikte beş atın katıldığı üçüncü ayağı kapatmakta mantıklı bir tercih olacaktır.

Günün bursa tahmini;

1.ayak; 1,6,7
2.ayak; 6,7,2,3
3.ayak; H
4.ayak; H
5.ayak; 6
6.ayak; 10,1,2,3,4

kupon bedeli; 60 TL


21 mart 2014 cuma bursa osmangazi yarış programı
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk