Spy X İstanbul altılı yorumları 19-03-2014

1.AYAK: 

Sihirbaz jokeyiyle bu güne kadar 27 kez start alan ve bunlardan 11’ni kazanırken sadece 3 koşusunda tabela dışında tamamlayan Bilgekurt, sağlıklı idman görünümü ve önde süratli gitmesini beklediğim yarışta sonlardaki etkili ataklarıyla yine adından bahsettirecektir.

Gördüğü iki koşusu ardından istenilen düzeye ulaştığını gördüğüm Baydarşah ve iç pistteki son galobunda istim üzerine getirildiğini ispatlayan Akantay favorinin sıkı takipçileridir.

Makineden düzgün çıkması halinde Ozican, giderdiği açıklarıyla çok farklı bir sonuç ortaya koyabilir. Gününde olduğu zaman ters koşabilen Digor’a sürpriz severler muhakkak bir çarpı atmalı.

2.AYAK: 

Kış sezonunu İstanbul’da gayet güzel bir şekilde geçiren ve son haftalarda ciddiyet kazandırdığı idmanlarındaki genel görünümü üst düzeydeki Shere Khan, yeterli kondisyonu ve kendisine göre uygun bu rakipleri arasında kazanmaya en yakın isim olacaktır.

3.AYAK: 

Güç ve performans rakiplerine nazaran çok daha iyi durumda olduklarını gördüğüm My Secret ve Iphigeneia ikilisi arasındaki mücadelede en az hata yapan taraf koşunun galibini belirleyecektir.

4.AYAK: 

Adeta sabah gezintisi yaparcasına çok kolay kazandığı son yarışı ile tüm dikkatleri üzerine çeken Korkut Şıvga, devam ettirdiği durumu ve en az kendisi kadar sıkı hazırlanan ekürisi Korkut Ceylanı’nın da yardımını yanına alarak birinciliği zorlayacaktır.

Bu haftaki hazırlıklarında pırıl pırıl gördüğüm Fahika ise ekürilerin en küçük bir hatasını affetmez.

5.AYAK: 

Kilo farklarının şansları eşitlediğini düşündüğüm oldukça zorlu bu koşunun birde apranti yarışı olması sebebiyle tüm safkanlara eşit şans tanıyarak kapatılması taraftarıyım.

6.AYAK: 

Son yarışında elde ettiği derece ve idman pistindeki sıhhatli görünümüyle Borgahan’a uygun rakipler yanında ilk şansı tanıyorum.

Yeterli bir hazırlığı bulunan Master Of Fear ve kısa bir süre istirahat ettirilen Doctor Preti favorinin en yakın takipçileri olurlar.

Bu grupla baş edebilecek yetenekte olan Melrosa ise dinçlikle üst sıraları zorlayabilir.


Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk