ŞANLIURFA AT YARIŞI TAHMİNLERİ 20 MART 2014

20 mart 2014 tarihinde perşembe günü Şanlıurfa hipodromunda düzenlenecek yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 13:30 da başlayacak,altılı ganyan ise saat 14:30 da start alacak.

İzmir Yarış Programındaki koşular saat 17:00 da sona erecek.

Günün bankosu olarak altılı ganyanın beşinci ayağında start alacak olan Divine Rain isimli safkanı öneriyorum.

Son iki koşusunda tabela yapan ve düzenli idmanlarında tatminkar dereceleri ile dikkat çeken safkanın vasat rakiplerini geride bırakıp özlediği birinciliğe ulaşacağını düşünüyorum.

Bu safkan dışında programda öne çıkan bir safkan olarak son koşusunu beyaz bayrak ayna yaparak kazanan Usagara olabilir.

Ancak bu safkanı tek atmak riskli bir tercih olabilir seçim sizin.

Günün Şanlıurfa tahmini;

1.ayak; 1,2,3,5,10
2.ayak; 5,10,1,4
3.ayak; 3,2,1,6,9
4.ayak; 2,4,6
5.ayak; 2
6.ayak; 6,7,8,2,3

kupon bedeli; 45 TLPaylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk