İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ 21-03-2014 CUMA

21 mart 2014 tarihinde perşembe günü İzmir Şirinyer hipodromunda koşulacak yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 18:00 da başlayacak,altılı ganyan ise saat 18:30 da start alacak.

İzmir Şirinyer hipodromundaki koşular saat 21:00 da sona erecek.

Günün en önemli koşuları ilk ayakta Atahan ve dördüncü ayakta ise Karşıyaka koşuları.

Günün banko ismi olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında koşulacak Karşıyaka koşusunda start alacak olan Sonalp isimli safkanı öneriyorum.

Son üç koşusunu sonlardaki muhteşem sprinti ile kazanan ve adete ikinci baharını yaşayan safkan daha önce geçtiği rakiplerini usta jokeyi Uğur Polat ile yine geçecektir.

Bu safkan bütün yarışseverlerin bankosu olacağını düşünüyorum,bu safkanı yıkmak isteyenlere idmanlarında çok iyi işler yapan ve Selim Kaya'nın tercih ettiği Koralay'ı değerlendirebilirler.

Bunun dışında yağmur yağması durumunda ilk ayakta SonMartı ve starttan düzgün çıkarsa ikinci ayakta Balıkesirli sürpriz yapabilirler ihmal etmeyin.

Günün İzmir Tahmini;

1.ayak; 5,6,3
2.ayak; 6,7,4,1
3.ayak; 2,1,4,6
4.ayak; 4
5.ayak; 1,2,3
6.ayak; 5,6,7,2,8,11

21 mart 2014 cuma izmir at yarışı programı
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk