BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ 19-03-2014

19 mart 2014 tarihinde çarşamba günü Bursa Osmangazi hipodromunda koşulacak yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 13:30 da start alırken,altılı ganyan ise saat 14:30 da başlayacak.

Programdaki koşular saat 17:00 da sona erecek.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın üçüncü ayağında start alacak olan 2 numaralı Göreme isimli safkanı öneriyorum.

Son iki koşusunda güzel birincilikler elde eden safkan devam eden formu ve kendisini tanıyan jokeyi ile günün en güvenilir safkanı olacaktır.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 3 numaralı Watanabe isimli safkanı öneriyorum.

Son beş koşusundan dört birincilik çıkaran safkan devam eden mükemmel formu ile fotoyu öne geçecektir.

Günün Bursa Tahmini;

1.ayak; 1,3,6,7
2.ayak; 2,5,9,10
3.ayak; 2
4.ayak; 3
5.ayak; 3,6,8,9
6.ayak; 1,2,6,8,3

kupon bedeli;  12 TL
19 mart 2014 bursa yarış programı

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk