KOCAELİ İZMİT AT YARIŞI TAHMİNİ 22 MART CUMARTESİ

22 mart 2014 tarihinde cumartesi günü İzmit-Kocaeli Kartepe hipodromunda düzenlenecek yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 13:30 da start alırken,altılı ganyan saat 14:30 da başlayacak.

İzmit-Kocaeli Kartepe yarış programında koşular saat 17:00 da sona erecek.

Günün önemli koşusu altılı ganyanın son ayağında koşulacak İzmit Koşusu...

Günün bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında ayağında start alacak olan 2 numaralı Karaka Moon isimli safkanı öneriyorum.

2100 metrede kazandığı birincilikten sonra iki tane kısa mesafede üçüncülük elde eden Karaka Moon mesafenin uzaması ile koşuya ağırlığını koyacaktır.

Altılı ganyanın son ayağı çok karışık aman dikkat..

Günün İzmit Tahmini;

1.ayak; H
2.ayak; 2-7-8-4
3.ayak; 1-2
4.ayak; 2
5.ayak; 1-4
6.ayak; H

kupon bedeli; 43,20 TL


22 mart kocaeli izmit yarış programı

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk