Ana Sayfa » , » 2014 Bergama Koşusu-CemCem

2014 Bergama Koşusu-CemCem


13 mart 2014 tarihinde İzmir Şirinyer hipodromunda koşulan Bergama koşusunu CemCem isimli safkan jokeyi Sadettin Boyraz ile kazanmayı başardı.

Bu önemli koşuyu Bay Dragon isimli safkan ikinci,Dymaxion isimli üçüncü,Külünkoğlu isimli safkan da dördüncü olarak tamamladı.

2000 metre kum pistte koşulan koşuyu kazanan CemCem'in yarışı bitiriş derecesi 2.10.32 olurken,ganyanı da 2.20 verdi.

Yarışın farkları ; 2 boy-4,5 boy-1,5 boy

2014 Bergama koşusunu izlemek için tıklayın
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk