İzmit Kocaeli At Yarışı Tahminleri 8 Mart 2014

8 mart 2014 tarihinde cumartesi günü İzmit-Kocaeli Kartepe hipodromunda düzenlenecek yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 14:00 da start alırken,altılı ganyan ise saat 14:30 da başlayacak.

Koşular saat 17:00 da sona erecek.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın ilk ayağında start alacak olan 4 numaralı Niagara isimli safkanı öneriyorum.

Uzun süredir itinalı çalışmaları sonucunda formunu geliştiren safkanın artık birincilik zamanının geldiğini düşünüyorum.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın üçüncü ayağında start alacak olan 3 numaralı Checkpointcharlie isimli safkanı öneriyorum.

Sevdiği mesafede start alacak safkan güvenilir ve formda jokeyi Uğur Polat ile birinciliğin en güçlü adayı olarak gözüküyor.

Günün Kocaeli tahmini

1.ayak; 4

2.ayak; 1,2,3,4,5,11
3.ayak; 3
4.ayak; 1,2,4,5
5.ayak; H
6.ayak; 9,2,3,1,10

kupon bedeli ; 36 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk