Bursa at yarışı tahminleri 7 mart 2014

7 mart 2014 tarihinde cuma günü Bursa Osmangazi hipodromunda düzenlenecek yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 13:30 da start alırken,altılı ganyan ise saat 14:30 de başlayacak.

Programdaki koşular saat 17:00 da sona erecek.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 4 numaralı Wembley isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunu çok rahat bir tempoda uzak farkla kazanan safkan rakipleri biraz daha zorlaşsa da devam eden formu ile fotoyu önde geçecektir.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın beşinci ayağında start alacak olan 2 numaralı Cebeltay isimli safkanı öneriyorum.

Bursa'da iki koşu kazandıktan sonra,Kocaeli'ye gidip burda da bir koşu kazanan safkanın devam eden formu ile yüksek şansa sahip olduğunu düşünüyorum.

Günün Bursa Kuponu;

1.ayak; H
2.ayak; 2,3,4,5
3.ayak; 5,4,8,7
4.ayak; 4
5.ayak; 2
6.ayak; 1,2,3,4,9

kupon bedeli ; 28 TL

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk