Ana Sayfa » , » Trojen Horse pistlere veda etti

Trojen Horse pistlere veda etti


Ümit İpkin’e sahibi olduğu başarılı safkan TROJEN HORSE isimli safkan, sesamoid kemiği kırıldığı için pistlere veda etti.

Özellikle İzmir Şirinyer hipodromunda kazandığı birbirinden güzel koşularla hafızalara kazınan safkan kariyeri boyunca sahibine 858 bin TL kazandırdı.

Tron Horse 31 kez startta; 

8 birincilik
10 ikincilik
3 üçüncülük
2 kez de dördüncülük elde etti.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk