Ana Sayfa » , » First Khan 7 Boy geç çıktı yarışı kazandı

First Khan 7 Boy geç çıktı yarışı kazandı


Yarış hayatı boyunca 9 kez start alan First Khan isimli safkan bu yarışlarda bir türlü birinciliğe uzanamamıştı.

Ancak son koşularında bir kıpırdanma gösteren safkan beklenen patlamayı 7 mart cuma günü İzmir'de yaptı.

7-8 boy geç çıktığı koşuyu sonlardaki muhteşem sprinti ile kazanan safkan yarışseverleri hem kendine hayran bıraktı hem de favori çıktığı koşuda kendisine güvenenleri mahçup etmedi.

1600 metre gibi bir mesafede bu arayı kapatıp koşuyu kazanan First Khan bu performansı tekrarladığı takdirdeilerleyen günlerde adından sözettirecektir.

İşte o koşu

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk